Z fascynacji odnawialnymi źródłami energii

Od lat zdobywamy wiedzę i doświadczenie z zakresu odnawialnych źródeł energii. Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki i ciągle podnosimy kwalifikacje. Fotowoltaika to nasza specjalizacja i dziedzina, która nie przestaje nas fascynować i zaskakiwać.


Misja

Misja

Naszą misją jest budowanie świadomości społecznej w obszarze odnawialnych źródeł energii. Każdy, zrealizowany projekt oznacza kolejny krok w kierunku poprawy stanu środowiska naturalnego i zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Jednak fotowoltaika to nie tylko ekologia, ale przede wszystkim niezależność energetyczna, komfort cieplny i realne oszczędności, wynikające ze zmniejszonego zapotrzebowania na energię elektryczną, dostarczaną przez tradycyjne elektrownie węglowe.

Doświadczenie

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie instalacji fotowoltaicznych. Umiejętności i kwalifikacje pozwalają nam budować zarówno domowe systemy PV, jak i duże farmy fotowoltaiczne. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2010r. Braliśmy udział w realizacji inwestycji w całej Europie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Estonii, Finlandii, Ukrainie i Polsce.

Dysponujemy rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb każdej grupy odbiorców – Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.

Zasoby.jpg

Zasoby

Posiadamy bezpośrednie umowy z producentami kluczowych komponentów do budowy elektrowni słonecznych. Dostęp do rozwiązań czołowych marek w połączeniu z własnymi ekipami montażowymi, własną flotą (park maszynowy) i własnym biurem projektowym, umożliwia nam całościową realizację inwestycji – od projektu, przez dobór i dostawę komponentów, po pełne wykonawstwo instalacji PV i długofalową opiekę serwisową.

Biuro projektowe

Biuro projektowe

We własnym biurze projektowym w Legnicy wdrażamy nowatorskie metody zarządzania projektami. Aby spełnić wszystkie wymagania i oczekiwania Klientów, wyznajemy zasadę perfekcyjnego przygotowania do realizacji każdego projektu. Najpierw dokładnie planujemy i ustalamy strategię, a dopiero potem rozpoczynamy działania na podstawie przyjętych założeń.

Zapraszamy do kontaktu. Podejmiemy się każdego zadania i wykonamy je na najwyższym poziomie.